Авто в кредит в А-Банк

Автокредитування як вид кредиту до вже відомого А-банку поки що, на жаль, не добралося. Це зрозуміло, оскільки банк є тісним партнером ПриватБанкухоча за фактом обидва вони належать одній корпорації, але юридично оформлені як незалежні. Але повернемося до можливості оформлення автокредиту в А-банку.

Для фізичних осіб купити автомобіль буде неможливо навіть за умови, що ви - клієнт цього банку і маєте в ньому депозит або отримуєте зарплату. Єдине, що вам зможуть запропонувати в А-банку, - кредитна картка ліміту, якої спочатку вистачить хіба що на старий мопед.

Другий варіант - це розстрочка на покупки, де максимальна сума - 10 тис.грн., чого реально може вистачити на Жигулі 1970 року випуску. Виходячи з цього, випливає висновок, що для фізичних осіб шанс отримати автомобіль у цьому банку закритий.

Для юридичних осіб стулки отримання кредиту в А-банку відкриваються ширше, але за умови вже наявного партнерства. Це, на жаль, також не цільовий кредит на купівлю авто, але отриманої суми має бути достатньо для здійснення цієї дії. Можливості отримання грошової суми для такої недешевої покупки відкриває програма "Кредит під депозит".

У принципі її назва вже говорить сама за себе: за наявності депозиту в цьому банку і, будучи зареєстрованим, згідно із законодавством, як юридична або фізична особа-підприємець, можна отримати кредит.

Наскільки доцільним є автокредитування в такий спосіб вирішувати залишається кожному, оскільки відсотки депозиту ніколи не покриють кредит. Тільки за умови великого обороту коштів можливе його швидке погашення.

Умови програми "Кредит під депозит":

- необмежена сума отримання в UAH, а також USD і EUR;
- рішення за 1 день;
- 2-3% річних (за умови розміщення кредиту та депозиту в одній валюті);
- індивідуальний графік погашення для кожного клієнта;
- безкоштовне оформлення;
- можна використовувати до 80% вкладу, який виступає заставою.

Кредит розрахований на отримання коштів підприємцями для розвитку підприємства або бізнесу, але за фактом купівля авто з метою його необхідності для роботи цілком можлива, або можна в цьому переконати працівників банку, хоча, за наявності впевненого депозиту, їх навряд чи стурбує нецільове використання коштів.

На сайті інформації про продукти банку дуже мало, що змушує насторожитися і при оформленні бути уважнішим, щоб не упустити важливі моменти і "підводні камені".

UK