Ford (Форд) у кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160258735 Ford Mondeo, 2011г.
Ford Mondeo 2011р. у розстрочку
362 000 грн.
9 000 грн./міс.
Місто: Луцьк
Кузов: Універсал
Двигун: 2.2 ДТ
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 247000
Сторінки:

      1    

Продаж Ford (Форд) у розстрочку

У даному розділі можна вибрати і купити Ford в кредит. В даний час все більшим попитом користуються автомобілі американського виробника Ford. Така тенденція насамперед пов'язана з тими перевагами, якими володіють автомобілі цієї марки. До того ж, автомобілі Ford є сьогодні доступними не тільки в країнах Європейського Союзу, а й в Україні. Завдяки чому купити Ford в розстрочку або кредит може собі дозволити практично кожен середньостатистичний житель нашої країни.

У чому полягають переваги автомобілів американського бренду Форд?

Широкий модельний ряд. Що дозволяє вам придбати автомобіль, який найбільшою мірою відповідатиме всім вашим вимогам до даного виду транспортного засобу.
Цінова політика. Під цією маркою випускаються моделі автомобілів, що належать до різних цінових категорій. Завдяки чому кожен може підібрати собі машину, виходячи зі своїх фінансових можливостей і переваг.
Висока якість комплектуючих. Саме цей фактор забезпечує тривалий термін експлуатації автомобіля. Метал, який використовується під час виробництва деталей, проходить весь цикл термічної та хімічної обробки. Що і забезпечує високий рівень стійкості до зносу всіх деталей. І їхня заміна здебільшого відбувається не через вихід з ладу, а лише в разі їхнього природного зносу або ж у вигляді планових робіт, зазначених у техпаспорті.
Високий рівень безпеки для водія і пасажирів. Даний фактор забезпечується за рахунок високої міцності всіх елементів кузова, а також за допомогою додаткових елементів захисту у вигляді передніх і бічних подушок безпеки. Що є свого роду гарантією безпеки не тільки водія, а й пасажирів автомобіля.
Комфорт. Крім комфортного салону, такі автомобілі також мають високий рівень маневреності. Що є дуже важливим фактором під час руху в межах міста.

Продаж Ford б/в для жителів нашої держави є прекрасною можливістю придбати хорошу машину за цілком прийнятною ціною. Так, наприклад, Приватбанк пропонує альтернативні варіанти придбання таких машин у кредит або в розстрочку на вельми вигідних умовах. Усе, що вам необхідно - це заповнити онлайн-заявку, і після її схвалення прийти в банк із паспортом та ІПН для підписання договору. При цьому термін кредитування становить 5 років.

Залишити відповідь

UK