BYD (БІД) кредит

Авто в розділі: 2 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160249587 Byd F-6, 2012г.
Byd F-6 2012р. у розстрочку
93 000 грн.
2 900 грн./міс.
Місто: Запоріжжя
Кузов: Седан
Двигун: 2 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 200000
№: 160231370 Бид Хан, 2022г.
Byd Han 2022р. у розстрочку
2 028 000 грн.
50 500 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Універсал
Двигун: 85 кВт Електро
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 0
Сторінки:

      1    

Тут ви можете вибрати і купити BYD в кредит або за готівку. Ця молода китайська компанія серйозно заявила свої претензії на нішу в світовому ринку в 1995 році. Керівництво компанії взяло курс на екологічність, використання сонячної та електричної енергії, а також сучасні IT - технології. Всього за кілька років фірма з маленького кустарного виробництва перетворилася на світового лідера з виготовлення акумуляторних батарей для всіх видів транспорту.

Швидке зростання компанії привернуло до неї увагу зарубіжних інвесторів. З 2009 року американський мультимільйонер Воррен Баффет став одним із головних акціонерів компанії, а 2010 року BYD Company Ltd було визнано найбільш технологічною компанією у світі. Того ж року вона посіла друге місце у світі з автомобілебудування, випередивши BMW, Форд и Фольксваген.

З 2003 року компанія налагодила власне виробництво автомобілів і незабаром стала продавати понад 700000 одиниць на рік. Загалом на рахунку корпорації сімнадцять моделей легкових автомобілів, з яких три - з гібридними двигунами, а одна з електричним силовим агрегатом. Крім того, компанія виготовляє електроавтобуси моделі BYD K9.

"БІД" в Україні

Варто особливо згадати, що вся продукція цього китайського концерну сертифікована в Європейському Союзі та відповідає високим стандартам якості та безпеки. Це єдина китайська автомобільна компанія, яка представляє свою продукцію на Женевському автосалоні та має свої представництва по всьому світу.
Авторизовані центри БІД є в усіх обласних центрах України, тому купити BYD не складає труднощів. В Україні офіційно продаються всі моделі цього виробника. На дорогах все частіше можна зустріти: BYD F0, F3, F3R, G6, а також S6. Вони є одними з найдоступніших нових автомобілів у країні, а за співвідношенням ціна/якість посідають одне з провідних місць.
Варто також згадати, що на всі нові автомобілі виробник дає три роки гарантії. Гарантійне та післягарантійне обслуговування проводиться на авторизованих СТО компанії, там же можна придбати і запасні частини. Продаж БІД б/в здійснюється також через мережу дилерських центрів або за допомогою Інтернет-ресурсів.

Відгуки про автомобілі марки BYD

Українські автомобілісти загалом позитивно відгукуються про всі моделі БІД, наголошуючи на їхній високій якості та ціновій привабливості. Багато хто купує BYD в кредит, використовуючи вигідні кредитні програми, надані ПриватБанком для українських споживачів.

UK