Honda (Хонда) в кредит

Тут ви можете вибрати і купити Honda (Хонда) в кредит або за готівку. "Сила мрії" - ці слова є гаслом автомобілебудівного концерну "HONDA" і найповніше відображають всю філософію компанії. Зародившись у повоєнній Японії, в 1948, році з мрії простого сільського хлопчиська Соїтіро Хонда, ця корпорація сьогодні стала однією з найвідоміших автомобілебудівних фірм у світі. Спочатку компанія була орієнтована на випуск мотоциклів і досягла в цьому приголомшливих результатів. Її дітища неодноразово брали головні призи на всередині японських і міжнародних мотогонках. Крім мотоциклів і автомобілів компанія випускає електрогенератори, садову техніку, а також човни і човнове обладнання.

Свій перший серійний автомобіль Хонда випустила в жовтні 1963 року. Його продажі стартували одночасно в Японії і в США. Наступного року корпорація розпочала будівництво свого першого автозаводу... Відтоді минуло чимало часу, і автомобілісти всього світу вже не уявляють собі доріг без автомобілів марки "HONDA". Ці машини вирізняються економічністю, відмінною якістю та екологічністю, а за рівнем інновацій перебувають на заслуженій лідируючій позиції у світі.

Хонда в Україні

На українському авторинку автомобілі марки Хонда не належать до дешевих бюджетних моделей. Однак, вони мають велике коло своїх шанувальників та покупців. Так, купити "HONDA" може не кожен, але мріють про неї дуже багато хто. Дилерська та сервісна мережа автоконцерну є у всіх великих містах України. Там продається не тільки вся лінійка нових автомобілів і мотоциклів, а й автомобілі з пробігом, а також запасні частини та витратні матеріали до них.
Особливою популярністю в українських автолюбителів користуються Хонда Акорд, Цивік у різних конфігураціях, а також кросовер CR-V. А знаменита Honda Civic 5D(3D) випуску 2006 року стала бестелером не тільки українського, а й світового авторинку. Продати Хонда б/в цієї моделі не становитиме труднощів - за нею тут же вишикується черга.
Хоча сучасних український авторинок на сьогоднішній день перебуває в глибокій рецесії, все ж таки купити Хонда хочуть дуже багато автолюбителів. У цьому їм з успіхом допомагає ПриватБанк, просуваючи в маси свою нову програму з придбання автомобілів у кредит і лізинг. Умови отримання кредиту надзвичайно лояльні до споживача, при цьому потрібен мінімальний комплект документів, а все оформлення автомобіля, страхування та інші формальності банк бере на себе.

Залишити відповідь

UK