Great Wall (Грейт Вол) у кредит

Авто в розділі: 3 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160250051 Great Wall voleex c10, 2011г.
Great Wall voleex c10 2011р. у розстрочку
130 000 грн.
3 300 грн./міс.
Місто: Кривий Ріг
Кузов: Хетчбек
Двигун: 1.3 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 126000
№: 160249848 Great Wall voleex c30, 2013г.
Great Wall voleex c30 2013р. у розстрочку
197 000 грн.
5 000 грн./міс.
Місто: Миколаїв
Кузов: Седан
Двигун: 1.5 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 160000
№: 160241474 Great Wall voleex c10, 2011г.
Great Wall voleex c10 2011р. у розстрочку
132 000 грн.
3 300 грн./міс.
Місто: Чернігів
Кузов: Хетчбек
Двигун: 1.3 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 144000
Сторінки:

      1    

Продаж Great Wall (Грейт Вол) у розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Great Wall в кредит або за готівку. Great Wall з англійської мови перекладається як "Велика стіна". Обрана назва для китайської компанії, заснованої 1976 року, зумовила її майбутнє: зараз концерн є найбільшим виробником автомобілів на території Піднебесної. У його складі 4 організації, що займаються випуском транспортних засобів, і 20 компаній, чия діяльність заснована на створенні комплектуючих до машин. До середини нульових років XXI століття продукція "Грейт Вол" поставлялася переважно для внутрішнього ринку. Але з 2006 року вона з'явилася на європейських ринках. Трохи пізніше купити Great Wall стало можливо і на території України. При цьому на експорт з китайських заводів йде всього 30% від загальної кількості вироблених автомобілів. Починаючи з того ж 2006 року, Great Wall посідає лідируючі позиції на китайському ринку за рівнем продажів пікапів. Крім цих автомобілів, у лінійці виробника присутні кросовери, позашляховики, автобуси, мінівени та легкові автомобілі.

Дочірнє підприємство, що входить до структури концерну, також постачає випущені ним двигуни іншим китайським виробникам, що свідчить про високу якість цієї продукції.

Great Wall в Україні

"Грейт Волл" поставляє в Україну понад десяток різних моделей. Вони включають в себе не тільки легкові автомобілі, а й кросовери, позашляховики, мінівени і навіть один лімузин Hover Pi. Останній користується особливою популярністю у власників приватних компаній завдяки відмінному поєднанню ціна/якість. Лімузин за оснащенням не поступається аналогічним моделям класу Люкс, проте вартість його значно нижча за конкурентів.

Не меншу популярність, особливо на ринку з продажу Great Wall б/в, отримав і Hover. Це кросовер отримав відповідні своєму класу розміри, а його набору опцій позаздрить і непоганий позашляховик.

Окремо варто згадати спеціальну та комерційну техніку компанії "Грейт Волл". Вона поєднує всі ті якості, що притаманні решті автомобілів концерну, але виділяється серед подібних транспортних засобів тим, що пристосована для українських доріг.

Кредитування від ПриватБанку

Незважаючи на те що автомобілі марки Great Wall відрізняються низькою ціною, не кожна людина здатна заплатити зазначену ціну в повному обсязі. І в цьому випадку їй на допомогу приходять співробітники ПриватБанку. Вони підбирають відповідну кредитну програму, розглядають надіслану заявку в найкоротші строки і прискорюють оформлення необхідних документів у відповідних органах.

Крім того, клієнти ПриватБанку можуть звернутися до власних майданчиків банку, на яких здійснюється продаж Great Wall б/в. Такий підхід дасть змогу ще до здійснення угоди з купівлі заощадити значну частину бюджету.

UK