Great Wall (Грейт Вол) у кредит

Авто в розділі: 3 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160239179 Great Wall hover, 2007г.
Great Wall hover 2007р. у розстрочку
240 000 грн.
5 900 грн./міс.
Місто: Львів
Кузов: Універсал
Двигун: 2.4 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 170000
№: 160238524 Great Wall haval h3, 2013г.
Great Wall haval h3 2013р. у розстрочку
299 000 грн.
7 300 грн./міс.
Місто: Запоріжжя
Кузов: Універсал
Двигун: 2 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 100000
№: 160235374 Great Wall pegasus, 2008г.
Great Wall pegasus 2008р. у розстрочку
156 000 грн.
3 800 грн./міс.
Місто: Київ
Кузов: Седан
Двигун: 2.4 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 110000
Сторінки:

      1    

Продаж Great Wall (Грейт Вол) у розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Great Wall в кредит або за готівку. Great Wall з англійської мови перекладається як "Велика стіна". Обрана назва для китайської компанії, заснованої 1976 року, зумовила її майбутнє: зараз концерн є найбільшим виробником автомобілів на території Піднебесної. У його складі 4 організації, що займаються випуском транспортних засобів, і 20 компаній, чия діяльність заснована на створенні комплектуючих до машин. До середини нульових років XXI століття продукція "Грейт Вол" поставлялася переважно для внутрішнього ринку. Але з 2006 року вона з'явилася на європейських ринках. Трохи пізніше купити Great Wall стало можливо і на території України. При цьому на експорт з китайських заводів йде всього 30% від загальної кількості вироблених автомобілів. Починаючи з того ж 2006 року, Great Wall посідає лідируючі позиції на китайському ринку за рівнем продажів пікапів. Крім цих автомобілів, у лінійці виробника присутні кросовери, позашляховики, автобуси, мінівени та легкові автомобілі.

Дочірнє підприємство, що входить до структури концерну, також постачає випущені ним двигуни іншим китайським виробникам, що свідчить про високу якість цієї продукції.

Great Wall в Україні

"Грейт Волл" поставляє в Україну понад десяток різних моделей. Вони включають в себе не тільки легкові автомобілі, а й кросовери, позашляховики, мінівени і навіть один лімузин Hover Pi. Останній користується особливою популярністю у власників приватних компаній завдяки відмінному поєднанню ціна/якість. Лімузин за оснащенням не поступається аналогічним моделям класу Люкс, проте вартість його значно нижча за конкурентів.

Не меншу популярність, особливо на ринку з продажу Great Wall б/в, отримав і Hover. Це кросовер отримав відповідні своєму класу розміри, а його набору опцій позаздрить і непоганий позашляховик.

Окремо варто згадати спеціальну та комерційну техніку компанії "Грейт Волл". Вона поєднує всі ті якості, що притаманні решті автомобілів концерну, але виділяється серед подібних транспортних засобів тим, що пристосована для українських доріг.

Кредитування від ПриватБанку

Незважаючи на те що автомобілі марки Great Wall відрізняються низькою ціною, не кожна людина здатна заплатити зазначену ціну в повному обсязі. І в цьому випадку їй на допомогу приходять співробітники ПриватБанку. Вони підбирають відповідну кредитну програму, розглядають надіслану заявку в найкоротші строки і прискорюють оформлення необхідних документів у відповідних органах.

Крім того, клієнти ПриватБанку можуть звернутися до власних майданчиків банку, на яких здійснюється продаж Great Wall б/в. Такий підхід дасть змогу ще до здійснення угоди з купівлі заощадити значну частину бюджету.

UK