ГАЗ у кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160252929 Газ 3221, 2007г.
Газ 3221 2007р. у розстрочку
64 000 грн.
1 700 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Мінівен
Двигун: 2.5 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 138000
Сторінки:

      1    

Продаж нових і б/в авто ГАЗ в кредит

Тут ви можете купити ГАЗ в кредит або за готівкові кошти. Горьківський завод, (на сьогоднішній день це ВАТ) є одним з найстаріших діючих автомобільних заводів, які були зведені ще за радянських часів. Зведення заводу ГАЗ почалося в Нижньому Новгороді в 1930 році 2 травня, і вже 29 січня було зібрано першу вантажівку ГАЗ-АА. Грудень 1932 року ознаменувався випуском легкових автомобілів. Перші моделі цієї марки складали за розробками американського бренду Форд. При цьому вони конструктивно відрізнялися від своїх американських "побратимів".

Автомобілі Російського виробництва мали більш посилену рульову систему і зчеплення. Сьогодні ж автомобілі ГАЗ як вантажні, так і легкові автомобілі користуються величезним попитом не тільки серед фізичних осіб, а й у підприємців, які використовують вантажні машини ГАЗ для надання послуг з перевезень.

Автомобілі ГАЗ в Україні

У нашій країні автомобілі ГАЗ користуються величезним попитом серед споживачів. Це обумовлено безліччю переваг транспортних засобів цієї марки. Насамперед це простота конструкції, завдяки чому ремонт машини можна зробити в гаражі за використання мінімального набору інструментів. Також автомобілі ГАЗ невибагливі до палива. ВАТ випускає сьогодні як вантажний автотранспорт, так і комфортні легкові автомобілі, завдяки чому кожен зможе підібрати варіант під вирішення своїх завдань. Ще однією важливою позитивною якістю таких автомобілів є їхня прийнятна вартість. Деталі та комплектуючі елементи перебувають у вільному продажі за цілком прийнятною ціною, що істотно знижує витрати на проведення ремонту та заміни деталей, що вийшли з ладу.

Переваги кредитування від ПриватБанку

Продаж ГАЗ уживаних і нових автомобілів здійснюється по всій території України офіційними дилерами. Однак далеко не у кожного громадянина нашої країни є необхідна сума коштів для купівлі такої машини у офіційних представників. У цьому випадку одним із найвигідніших варіантів буде звернення до фахівців ПриватБанкуякі в оперативні терміни приймають і розглядають заявки про кредитування. Також в послуги банку входить допомога оформлення авто у відповідних органах. Також банк здійснює продаж з пробігом і нових конфіскованих автомобіліввиставлених на продаж через невиконання договірних зобов'язань.

Не пропустіть свій шанс купити якісний автомобіль за демократичною вартістю!

UK