JAC (Джак) у кредит

Авто в розділі: 2 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160237486 Jac J5, 2013г.
Jac J5 2013р. у розстрочку
180 000 грн.
4 400 грн./міс.
Місто: Черкаси
Кузов: Седан
Двигун: 1.5 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 122000
№: 160231788 Jac J2, 2014г.
Jac J2 2014р. у розстрочку
156 000 грн.
3 800 грн./міс.
Місто: Рівне
Кузов: Хетчбек
Двигун: 1 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 106000
Сторінки:

      1    

Продаж JAC (Джак) у розстрочку

Тут можна вибрати і купити JAC (Джак) в кредит або за готівку. Автомобілі Jac (AnhuiJianghuaiAutomobile) випускаються з 1964 року. Під брендом "Джак" випускаються легкові, вантажні автомобілі та автобуси. Обсяг щорічного виробництва транспортних засобів - понад 750 тисяч одиниць. Компанія Jac зайняла міцні позиції в першій п'ятірці найбільших виробників автомобільної техніки Китаю. У розробці дизайну кузова транспортних засобів взяла участь італійська дизайнерська компанія Pininfarina. Тому багато автомобілів марки Jac мають європейську "зовнішність". На міжнародних конкурсах сімейні автомобілі бренду "Джак" отримують найвищу оцінку з безпеки - 5 зірок. Керівництво компанії інвестувало 100 мільйонів доларів у створення сучасного полігону для забезпечення найвищого ступеня безпеки своїх легкових і вантажних автомобілів.

Інженери компанії ставлять перед собою глобальні цілі: зробити цей світ безлопатевим, екологічно чистим, виготовляти тільки високоякісну продукцію.

Слова китайських виробників не розходяться з ділом. Нещодавно було оголошено про безпрецедентну акцію: всі нові комерційні автомобілі компанії безкоштовно обслуговуватимуться в сервіс-центрах компанії в період гарантійного терміну.

Купити автомобіль Jac тепер можуть і українські автолюбителі. У 2013 році на суд автофанатів було представлено сімейний автомобіль Джак J5. За рік компанія стала одним із найпопулярніших брендів України, увійшовши в ТОП-20. Переваги, які так сподобалися українцям, очевидні: витрата палива 6,5-8 літрів (залежно від марки) на 100 кілометрів. Місткість багажного відділення 460 л, високий кліренс, компактність, витончений вигляд. Автомобілі цього бренду відрізняються невибагливістю в обслуговуванні, комфортним салоном, простотою в управлінні. Привабливим фактором стала низька ціна, яка на 20 000 нижча за російські аналоги.

За результатами переговорів розпочався випуск автомобілів Jac в Черкасах на автомобільному заводі "Богдан". У найближчі 5 років кожен 20-й автомобіль в Україні буде випущений під брендом "Джак".

Продаж Jac б/в став можливим завдяки програмі кредитування від ПриватБанку, що надає своїм клієнтам можливість оформити покупку за готівку або в кредит. Співробітники банку допоможуть дізнатися, що потрібно для оформлення автокредиту, оформити заявку на купівлю автомобіля.

UK