Audi (Ауді) б/в у кредит

Авто в розділі: 2 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160254355 Audi A6, 2006г.
Audi A6 2006р. у розстрочку
266 000 грн.
6 700 грн./міс.
Місто: Полтава
Кузов: Універсал
Двигун: 2.4 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 163000
№: 160231404 Audi Q5, 2012г.
Audi Q5 2012р. у розстрочку
645 000 грн.
16 000 грн./міс.
Місто: Тернопіль
Кузов: Універсал
Двигун: 3 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 170000
Сторінки:

      1    

Купити Audi (Ауді) б/в у розстрочку

Вибрати й купити Audi ви можете в списку знизу. Всі автомобілі "Ауді" вважаються показником 100-річного досвіду на автомобільному ринку, технічних новинок і досягнень в плані техніки і дизайну. Автомобільний тюнінг надає ще більшої агресивності та зухвалості, але повністю зовнішній вигляд не змінює. Завдяки приголомшливим якостям купити Ауді хоче мало не кожен водій, адже така марка користується авторитетом і довірою. З кожним роком зростає кількість покупців "Ауді".

Кожен власник німецького автомобіля скаже багато хороших слів на адресу німецького виробника. Якщо ви хочете придбати нову машину, тоді вам потрібен надійний і довговічний транспорт марки "Ауді", адже німецький концерн застосовує тільки найкращі технології. Повний привід "кватро" збільшує ступінь безпеки і ходові якості авто. Застосування безступінчастої коробки передач "мультитронік" допомагає відчути комфорт і отримати оптимальну швидкість. А проста паливна система дає змогу знизити кількість використовуваного машиною бензину. Електронний механізм стабілізації дає змогу контролювати їзду авто навіть у найекстремальніших умовах. Сучасні подушки безпеки марки Sideguard дозволяють отримати 100% безпеку. Кузов моделі "Ауді Спейс Фрейм" підвищує безпеку і захищає водія і пасажирів на момент аварії.

У Німеччині дороги рівні, ідеально чисті та гладкі, але російські траси такими перевагами не зможуть похвалитися. Однак німецький автомобіль "Ауді" непогано підходить для таких агресивних умов. Стійка підвіска дуже жорстка, тому не потішить любителів комфорту, але дозволяє захистити автомобіль від будь-яких пошкоджень. Продаж Ауді бу популярна тим, що невибагливі мотори прекрасно ставляться до російського палива. Такий факт вигідно відрізняє "Ауді" від інших моделей. Прекрасна керованість авто і маневреність роблять цей засіб пересування найкращим і найвигіднішим. Німецьке авто вважається найкомфортнішим, багато моделей прекрасно їздять по пересіченій місцевості. Продаж Audi бу є найкращим рішенням для російських доріг, а невисока вартість дає змогу обрати будь-яку модель авто для всієї родини.

Ви можете купити Audi за дуже привабливими цінами. Якщо немає грошей на купівлю нового автомобіля, завжди можна придбати вживаний, який також має хороші технічні характеристики і стан.

UK