"Приват авто" - Авто в кредит від Приват Банку

Пошук авто в кредит:

Область
Марка
Кузов/Вид
Коробка
Ціновий діапазон

№: 160220978 Chevrolet Bolt ev, 2017г.
Chevrolet Bolt ev 2017р. у розстрочку
610 000 грн.
18 500 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Хетчбек
Двигун: 60 кВт Електро
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 133000
№: 160222767 Hyundai Ioniq, 2017г.
Hyundai Ioniq 2017р. у розстрочку
812 000 грн.
24 600 грн./міс.
Місто:
Кузов: Седан
Двигун: 28 кВт Електро
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 99000
№: 99021 Mercedes-benz Ml 350, 2006г.
Mercedes-benz Ml 350 2006р. у розстрочку
487 000 грн.
12 200 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Універсал
Двигун: 3.5 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 272000
№: 160222105 Ваз 21099, 2002г.
Ваз 21099 2002р. у розстрочку
67 000 грн.
1 700 грн./міс.
Місто: Кременчук
Кузов: Седан
Двигун: 1.5 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 317000
№: 160234918 Toyota Corolla, 2006г.
Toyota Corolla 2006р. у розстрочку
235 000 грн.
5 900 грн./міс.
Місто: Кропивницький
Кузов: Хетчбек
Двиг.: 2 ДТ
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 254000
№: 160220226 Volkswagen Passat, 2011г.
Volkswagen Passat 2011р. у розстрочку
486 000 грн.
12 100 грн./міс.
Місто: Чернівці
Кузов: Універсал
Двиг.: 2 ДТ
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 207000
№: 160223141 Kia Soul, 2016г.
Kia Soul 2016р. у розстрочку
516 000 грн.
12 900 грн./міс.
Місто: Київ
Кузов: Хетчбек
Двигун: 27 кВт Електро
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 92000
№: 160245096 Mercedes-benz E200, 2012г.
Mercedes-benz E200 2012р. у розстрочку
559 000 грн.
14 000 грн./міс.
Місто: Чернівці
Кузов: Седан
Двигун: 1.8 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 194000
№: 160223099 Mazda Mx-30, 2020г.
Mazda Mx-30 2020р. у розстрочку
925 000 грн.
28 000 грн./міс.
Місто:
Кузов:
Двигун: 35 кВт Електро
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 44000
№: 160225366 Nissan Leaf, 2013г.
Nissan Leaf 2013р. у розстрочку
374 000 грн.
9 400 грн./міс.
Місто: Вінниця
Кузов: Хетчбек
Двигун: 24 кВт Електро
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 130000

ПриватБанк пропонує послугу "Приват авто в кредит". Наразі це найбільш вигідний вид цільового кредитування для фізосіб на придбання нового транспортного засобу або підтримання некомерційного автомобіля за умовами договору фінансового лізингущо дає можливість використовувати авто вже зараз, але платити частинами. Автокредит дійсно одна з найвигідніших пропозицій.

Нюанси купівлі авто в кредит

Послуга покупки авто в кредит у ПриватБанку являє собою вигідну послугу, що входить у фінансовий пакет із поетапною оплатою. Необхідно вносити суму щомісяця під час усього терміну лізингу, але користуватися транспортним засобом можна відразу. Говорячи простими словами, така послуга являє собою довгострокову оренду ТЗ з правом викупу.

Клієнт має обрати транспортний засіб, після чого банк його викуповує для передання в лізинг і в тимчасове використання. По суті, власником є банк, але після закінчення договору та за умови сплати кредитором суми в повному обсязі власником стає саме він. Автокредит закрито.

Переваги Приват авто в кредит

Є достатня кількість таких пропозицій від інших банків, але настільки вигідних не знайти.

Вибір транспортного засобу

Авторинок України постійно зростає. Все частіше відкриваються нові офіційні салони з можливістю купівлі автомобіля за пропонованими умовами ПриватБанку. Послуга "Авто в розстрочку ПриватБанк" дає можливість купівлі не тільки нового ТЗ, а й уживаного авто. Машину можна забрати вже сьогодні, але вибір вражає погляд.

ПриватБанк постійно розвивається і є лідером серед асортименту транспортних засобів. Ви можете придбати автомобіль уже зараз, але заплатити за нього протягом встановленого терміну. Є велика кількість варіантів кредитування. Банківська сфера робить для цього максимум і пропонує завжди нові схеми кредитування. Банк працює з новими та з перевіреними партнерами, клієнтами, салонами та майданчиками для продажу. ПриватБанк дає повну свободу вибору кожному клієнту.

Швидкість і якість

Подача заявки відбувається не більше 30 хвилин. Уже найближчим часом менеджер зв'яжеться з клієнтом і обговорить усі нюанси. Якщо клієнт не може або сумнівається у своєму виборі, тоді компетентний менеджер підкаже, як підібрати оптимальний варіант авто, виходячи з вимог замовника.

Відсутність бюрократичної тяганини

Щоб стати повноцінним власником транспортного засобу, клієнту достатньо лише внести перший внесок. Немає необхідності самостійно проходити всі бюрократичні процедури, представники банку самі візьмуть на себе цю ношу. Алгоритм виглядає наступним чином:

  1. Заповнити онлайн-заявку.
  2. Консультант зв'яжеться з вами в найкоротший час.
  3. Отримати рахунок у салоні та сплатити аванс.

Ніяких підводних каменів

Щомісяця понад 200 осіб отримують свої автомобілі за послугою "Приват Авто в кредит" від ПриватБанку. Умови гранично відкриті і прості, тому кожен може легко розібратися в системі кредитування. Але автомобіль може купити будь-хто.

Авто від дилерів

Завдяки співпраці з офіційними автомобільними дилерами клієнтам вдається отримати транспортний засіб з відсотком від 0.01 %. Причому жодних прихованих комісій чи підводних каменів.

Ця пропозиція діє на всій території України в офіційних автомобільних салонах. Головна мета таких салонів - за всяку ціну роздобути клієнта, а значить, вони зроблять все в умовах конкуренції і знизять вартість до мінімуму. У клієнта завжди є можливість вибору не тільки варіанту фінансування, а й автомобіля. Приват Банк дає можливість вибрати оптимальний варіант внесення коштів за лізингом.

Кожен може взяти авто

Уже зараз є можливість отримання автомобіля в лізинг не тільки фізичним, а й юридичним особам. ПриватБанк надає практично тільки 2 головні умови: вибір транспортного засобу та внесення першого депозиту. Рештою бюрократичних питань займатимуться співробітники банку.

Віддалене оформлення

Подати попередню заявку можна онлайн. Попереднє рішення визначить підсумок двосторонньої співпраці.

Безпека

Не варто нікому нагадувати про те, що ПриватБанк обслуговує більшу кількість клієнтів, ніж будь-який інший банк в Україні. Практично кожен клієнт отримує схвалення на обраний автомобіль.

Фіксована ставка

Відсоткова ставка на період усієї дії строку договору залишається незмінною. Це дуже зручно і важливо, особливо у випадках зміни суми або інших фінансових потрясінь.

Відсоткова ставка

Оплата відсотків здійснюється на основі залишку заборгованості за вартістю всього авто.

Валюта

Завдяки тому що оплата відбувається виключно в гривні, курс валют не робитиме неприємних сюрпризів клієнту.

FAQ про автокредит

Хто такі лізингодавець і лізингоодержувач?

Лізингоодержувачем, або орендарем, називають фізичну особу, яка, відповідно до умов фінансового лізингу, отримує автомобіль у користування.

У якому порядку відбувається передача автомобіля?

Перш ніж покупець прийме транспортний засіб у лізинг, складається акт. Факт підписання акта свідчить про те, що транспортний засіб справний, має належну якість і комплектність та відповідає вимогам покупця.

Коли акт підписано, клієнт починає нести перед третіми особами цивільну відповідальність повною мірою за використання автомобіля. Якщо в процесі експлуатації авто йому заподіяно шкоду, то орендар зобов'язується відшкодувати цю шкоду третім особам у повному обсязі. Орендар також несе ризик, пов'язаний з невідповідністю цілям використання предмета лізингу.

Що входить до складу платежів?

У складі лізингових платежів є такі позиції:

  • плата лізингодавцю за використання автомобіля;
  • платежі, що відшкодовують частину вартості автомобіля;
  • платежі, які відшкодовують витрати лізингодавця;
  • платежі, які відшкодовують витрати на адміністративні штрафи, пов'язані з порушеннями орендаря;
  • платежі, що відшкодовують інші витрати, які несе лізингодавець і які пов'язані з виконанням договору.

Які передбачені умови використання авто?

Лізингоодержувач повинен використовувати автомобіль за призначенням. Він не має права використовувати його в комерційних цілях, наприклад передавати авто в оренду. Клієнт має право експлуатувати транспорт у будь-якому регіоні України.

Орендар не повинен надавати транспортний засіб у користування особам, які не володіють відповідними знаннями і кваліфікацією, а також особам, у яких відсутнє посвідчення потрібної категорії на право керування автомобілем.

Лізингоодержувач також не повинен здійснювати будь-які поліпшення авто, не отримавши на це попередній письмовий дозвіл від лізингодавця. Якщо цю умову буде порушено, то всі зроблені поліпшення стануть власністю лізингодавця. Орендарю забороняється змінювати комплектацію автомобіля, погіршувати його стан тощо.

Що таке придбання авто в кредит за схемою фінансового лізингу?

Банк передає в платне користування і володіння автомобіль на умовах фінансового лізингу. Клієнт зі свого боку зобов'язаний прийняти цей автомобіль, а потім виплачувати лізингові платежі, а також платежі, покликані відшкодовувати витрати банку, які пов'язані з виконанням договору. Коли термін лізингу наблизиться до кінця, до клієнта перейде право власності на авто.

Строк лізингу, який був зазначений у договорі, складається з періодів лізингу (місяців), що зазначаються в "Графіку сплати лізингових платежів". Початком цього строку слугує дата, коли було підписано акт приймання-передачі транспортного засобу. Так чи інакше, він не може перевищувати один рік. Протягом усього часу, протягом якого діє договір, власником транспортного засобу є лізингодавець (банк).

Як відбувається нарахування відсотків за кредитом?

Оплата винагороди за використання автомобіля включається до складу лізингових платежів. Причому розрахунок відсотків здійснюється на залишок невідшкодованої частини вартості авто, виходячи з приблизної кількості днів у році (360).

Часовий інтервал, протягом якого відбувається нарахування відсотків, не включає дату погашення. Процедура нарахування відсотків за користування транспортним засобом проводиться раз на добу, починаючи з дати, коли було підписано акт прийому-передачі автомобіля, з урахуванням розміру непогашеної частини вартості авто.

Яка валюта використовується для здійснення платежів за авто?

Переважно, щоб усі платежі здійснювалися в національній українській валюті (гривні) шляхом перерахування грошей на транзитний рахунок згідно з договором і графіком.

Що є предметом лізингу?

Під час купівлі транспортного засобу укладається договір фінансового лізингу. Відповідно до нього, предметом лізингу слід вважати новий автомобіль або автомобіль, що був у використанні, що відповідає за своїм технічним станом стандартам і нормативам, які діють в Україні.

Як отримати дані про рішення про можливість кредитування?

Коли буде подана заявка, менеджер повинен буде озвучити по телефону попереднє рішення щодо можливості кредитування. Також вам повідомлять розмір щомісячного платежу і розмір початкового авансу.

Які документи потрібні?

Щоб оформити кредит на купівлю авто в Приват, потрібно перш за все вказати номер мобільного телефону. Далі, з урахуванням того, чи є орендар клієнтом Приватбанку, ухвалюється рішення щодо можливості кредитування та визначається пакет потрібних документів.

UK