УАЗ в кредит

Авто в розділі: 2 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160267053 Уаз 3163 patriot, 2.7 Газ/бензин, 2007р.
Уаз 3163 patriot 2007р. у розстрочку
187 000 грн.
4 700 грн./міс.
Місто: Запоріжжя
Кузов: Седан
Двигун: 2.7 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 200000
№: 160254457 Уаз 31519, 2.9 Бензин, 2004р.
Уаз 31519 2004р. у розстрочку
225 000 грн.
5 700 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Позашляховик
Двигун: 2.9 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 142000
Сторінки:

      1    

Продаж УАЗ у розстрочку

Тут ви можете купити УАЗ як за готівкові фінансові кошти, так і в кредит на вельми вигідних умовах. В даний час УАЗ - це компанія-виробник, що випускає широкий модельний ряд вантажних і комфортабельних легкових машин. Історія цього заводу бере свій початок ще з воєнних років, а саме з 1942 року. Саме тоді на підставі обладнання російського заводу ЗІЛ було побудовано УАЗ. І вже в лютому 1942 року з конвеєра зійшов перший автомобіль. Сьогодні ж автомобілі цього виробника користуються величезним попитом серед широкого кола споживачів. Такі машини купують не тільки фізичні особи, а й підприємці, які надають послуги з транспортування різних вантажів.

В Україні автомобілі УАЗ користуються величезним попитом серед споживачів. Така тенденція насамперед пов'язана з позитивними якостями, якими володіють транспортні засоби цього виробника. Насамперед це широкий модельний ряд автомобілів. Так, сьогодні можна придбати легкові, вантажні автомобілі УАЗ, а також позашляховики. Завдяки чому кожен може підібрати автомобіль під конкретні потреби. Ще однією важливою позитивною якістю таких автомобілів є їхня простота конструкції та ремонтопридатність. До того ж для усунення більшості несправностей немає потреби везти машину в СТО. Що надає можливість економії фінансових коштів на обслуговуванні машини.

Такі машини не вимогливі до якості палива, що є важливим фактором при виборі транспортного засобу. Усі запасні деталі та конструктивні елементи перебувають у вільному продажу, при цьому їхня вартість цілком демократична.

Переваги кредитування від ПриватБанку

Продаж УАЗ б/в та нових офіційними дилерами по всій території України. Однак далеко не кожен громадянин нашої країни може дозволити придбати новий автомобіль. В даному випадку одним з кращих рішень буде звернення до фахівців ПриватБанку. Які в найоперативніші терміни розглянуть заявку про видачу кредиту і схвалять її за вигідними умовами для клієнта. До того ж до переліку послуг банку також входить оформлення автомобіля у відповідних органах.

Крім цього, Приват Банк пропонує придбати автомобілі УАЗ, а також інші марки машин з майданчиків банку. Це або транспортні засоби з пробігом, або конфісковані за невиконання договірних зобов'язань за кредитом. За допомогою ПриватБанку ви можете купити якісний автомобіль за ціною, нижчою за ринкову.

UK