Авто в розстрочку Житомир

Авто в розділі: 2 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160254614 Citroen C3, 2003г.
Citroen C3 2003р. у розстрочку
159 000 грн.
4 000 грн./міс.
Місто: Житомир
Кузов: Хетчбек
Двигун: 1.4 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 181000
№: 160246277 Renault Megane scenic, 2014г.
Renault Megane scenic 2014р. у розстрочку
416 000 грн.
10 400 грн./міс.
Місто: Житомир
Кузов: Універсал
Двигун: 1.6 ДТ
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 230000
Сторінки:

      1    

Авто в розстрочку в Житомирі та Житомирській області

Тут ви можете вибрати і купити авто в кредит у Житомирі та області. Переваги та комфорт автокредитування оцінили багато українців. Така послуга дозволяє купити авто в розстрочку Житомирі вже сьогодні і відстрочити повну виплату на кілька років. Співпрацюючи з Планета Авто, фахівці готові надати кожному клієнту величезний вибір кредитних умов з метою придбання авто. Більше авто в розстрочку в Планета Авто Житомир - taziki.com.ua. Автомобіль з пробігом - чи можливо взяти в кредит? Багатьох лякає можливість взяти в кредит авто. Адже чим старший рік авто, тим більше коштів буде витрачено на додаткове обслуговування. Але з іншого боку, є дуже багато переваг купівлі бу авто в розстрочку в Житомирі.

Переваги:

  • Вартість бу авто значно нижча. Що менша сума кредиту, то простіше його буде виплатити, то менше ви зможете переплатити за відсотками. І вже незабаром ви станете повним власником транспортного засобу.
  • Істотна економія на комплектації. По закінченню часу різниця в ціні авто з базовою і повною комплектацією стає несуттєвою. Це означає, що, купуючи бу авто з усією комплектацією, ви платите стільки ж, скільки за авто з маленьким комплектом додаткових функцій.
  • Мінімальні втрати в ціні. За перший час використання авто втрачається до 45% вартості. У той час як вартість на автомобілі з дворічним терміном експлуатації не різниться. Після року експлуатації бу авто ви зможете перепродати його за ті самі кошти, що й придбали.

Як купити бу автомобіль у кредит?

Після того як ви оберете модель і погодите з менеджером її ціну та комплектацію, необхідно зарезервувати машину. Тому обираєте Планетавто і надаєте всі документи та заповнену анкету. Банк дає позитивну відповідь, ви підписуєте договір, вносите певну суму і їдете додому на новому автомобілі.

Якщо вас цікавлять питання з приводу оформлення підтриманого транспорту в кредит, завжди можна зв'язатися з менеджерами.

Взяти авто в кредит - і їздити собі на втіху

Тепер вибрати автомобіль не складе труднощів. Багато людей збирають все життя, щоб купити довгоочікуваний транспортний засіб, але Планета авто дає їм змогу купити авто в кредит просто зараз. Тільки тут ви отримаєте прозорі умови договору, адекватну процентну ставку і величезний вибір автомобілів. Можна придбати як підтримане, так і нове авто, все залежить від вашого бюджету. Всі підтримані автомобілі пройшли тестування, технічне обслуговування і тепер готові до експлуатації. Багато власників авто, скориставшись послугами Планета авто, з великим задоволенням їздять на авто і нітрохи не шкодують про свій вибір.

UK