Chery (Чері) в кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160254874 Chery M11, 2011г.
Chery M11 2011р. у розстрочку
60 000 грн.
1 900 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Хетчбек
Двигун: 1.6 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 123000
Сторінки:

      1    

Купити Chery (Чері) в розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Chery (Чері) в кредит. Компанія Chery Automobile, починаючи з 1997 року, випускає автомобілі різної комплектації і двигуни з об'ємом від 0.8L до 4.0L-V8.
Авто Чері експортується майже в 30 країн світу, і в даний час виробники працюють над створенням нової лінійки для Європи і США. Хоча компанія діяльна не так вже й давно, вона вже домоглася високого результату з продажу машин і двигунів. Більш ніж 75 000 українців вже стали щасливчиками придбаних автомобілів.

Протягом усього існування, компанія працювала з іншими виробниками. Починаючи з 2000 року, компанія Чері разом з австрійською компанією AVL (лідер з вироблення двигунів) розробили 18 нових двигунів з об'ємом до чотирьох літрів. Завдяки цьому мотори діють на рівні стандартів Євро 4.

Фірма Bosh (німецька) разом з Chery доклала своїх зусиль до розробки нової трансмісії. Також не обійшлося без співпраці з компанією Ricardo Consulting Engineers, яка дала хороші результати. Для автомобілів гібридів удосконалили мотори.

Перед вами стоїть широкий спектр вибору типу авто - кросовер, хетчбек, седан тощо. Щодо гібридів було випущено Чері А5 (седан). А у 2009 році на світовому ринку представили електромобіль Chery S18. В утриманні авто є ливарні та іонні акумулятори. На зарядку потрібно всього від чотирьох до шести годин. Цього вистачає на 150 кілометрів шляху. Найбільшу швидкість, яку може розвинути електромобіль, - 120 кілометрів.

Автомобіль Чері завоював прихильність багатьох шанувальників всюди: в Євразії, США або будь-якому іншому континенті. Розробники постаралися вставити в Чері багато плюсів. Наприклад: розроблена багата базова комплектація; людська ціна; є великий вибір моделей у всіх сегментах.

Над створенням кожного автомобіля окремо працюють найкращі дизайнери, розробники та інженери світового масштабу. Gruppo Bertone, не забуваючи про вишуканість, працює над створенням практичного дизайну, що є одним із важливих чинників хорошого авто. Розробники компанії Bosch працюють над електронною системою. Двигуни нового покоління випускаються від ACTECO.

Щоб дати справедливу оцінку всім перевагам Чері, слід купити його. Через наш сайт ви зможете обрати саме ту модель, яка вам найбільше підходить. Якщо говорити про продаж Чері б/в, то ціни значно менші. У разі якщо клієнт не може оплатити всю суму відразу, йому надається можливість взяти кредит.

UK