Персональний електротранспорт у розстрочку: де найвигідніші умови

Купівля власного автомобіля - бажана й очікувана подія для молодої сім'ї. Але як показує практика, утримання авто в сучасних реаліях обходиться досить дорого. Заправка паливом, проходження технічного сервісу, оформлення страховки - це завдає сильного удару по сімейному бюджету. А в разі ДТП доводиться витрачати величезні суми коштів на відновлення, а іноді й на відшкодування збитків постраждалій стороні.

Персональний електротранспорт: доступний і безпечний

Пересуватися містом можна не тільки на авто. Якщо ви за здоровий спосіб життя, чисте повітря і збереження екології, електросамокат стане прекрасною покупкою. Переваги електросамокатів незаперечні:

  • немає потреби отримувати водійське посвідчення і реєструвати засіб пересування в поліції;
  • назавжди забуваєте про дорогу заправку бензином;
  • техобслуговування обходиться в десятки разів дешевше;
  • замість щоденного простою в заторах ви насолоджуєтеся чистим повітрям, доки добираєтеся на лекції або роботу велосипедними доріжками;
  • електросамокат вирізняється високою швидкістю пересування і дає змогу залишатися в хорошому фізичному стані.

З усіх цих причин кількість електросамокатів, електровелосипедів, електричних мопедів і скутерів на вулицях міст України збільшується швидкими темпами.

Що потрібно знати про вибір електросамоката для міста

Навчитися їзді на електросамокаті та управлінню - справа кількох хвилин. Але щоб поїздки приносили максимальне задоволення, під час вибору електросамоката необхідно звернути увагу на його технічні характеристики:

  • максимальна вантажопідйомність - 100-150 кг для дорослої людини;
  • потужність двигуна - бажано вибирати пристрій з електромотором від 350 Вт;
  • ємність батареї - від 200 до 2000 Втгод залежно від відстані;
  • запас ходу - від 20 до 50 км;
  • швидкість - зазвичай знаходиться в проміжку від 15 до 25 км/год.

Окрему увагу приділяють і виробнику. Найпопулярніші бренди електросамокатів в Україні: Acer, Ninebot, Xiaomi, YADEA, Like.Bike, NAVEE, eHator тощо. Ці компанії досить давно представлені на українському ринку, а покупці відзначають відмінні технічні характеристики і високу якість збірки.

Електросамокат без переплат у розстрочку

Ціна електросамоката для дорослих в Україні може становити від 10 тисяч гривень. Моделі з великим запасом ходу, потужними моторами і високою швидкістю пересування можуть обійтися покупцеві в суму понад 50 тисяч гривень. Якщо немає можливості внести всю суму відразу, інтернет-магазин офіційного дилера електросамокатів в Україні пропонує вигідні умови купівлі на виплат без зайвих переплат.

Якщо у вас хороша кредитна історія і є необхідний кредитний ліміт, оформлення покупки з підтвердженням кредитного договору займе кілька хвилин. При цьому немає необхідності ходити в банк і підтверджувати рівень доходу. У крайньому разі можливий дзвінок від менеджера банку, який поставить покупцеві кілька запитань. Доставка електросамокатів здійснюється по всій території України. А вартість самоката розбивається на кілька частин (до 24 платежів) без нарахування відсотків.

UK