Авто в розстрочку Харків

Авто в розстрочку в Харкові та Харківській області.

Ви так давно мрієте купити новий автомобіль, а всю суму на покупку важко зібрати? Значить, вам знадобиться кредит у Планета Автощоб купити авто в кредит у Харкові за дуже привабливою вартістю. Більше авто в розстрочку в Планета Авто Харків - taziki.com.ua. Ви зможете придбати автомобіль у кредит за вартістю, нижчою за середню на ринку. Багато автосалонів мають таку послугу як автокредит. Отримати кредит у Харкові тепер просто, достатньо звернутися до Планета Авто. Така процедура має свої відмінні риси: приїхавши на стоянку з автомобілями, ви зможете власноруч доторкнутися, посидіти, побачити автомобілі та вибрати той, що підходить саме вам.

Що вам потрібно для оформлення авто в розстрочку?

  • Водійське посвідчення.
  • Паспорт.
  • Написана заява.
  • Громадянство України або тимчасова реєстрація.
  • Вам має бути не менше 23 років.

Ви можете придбати як нове, так і бу авто в кредит у Харкові.

Які умови автокредиту ви отримаєте?

  • Час користування позикою становить до 7 років.
  • Початковий внесок становить 20% від суми автомобіля або без початкового внеску.
  • Ставку кредитування обирає сам клієнт.

Авто в розстрочку: 100% гарантія обслуговування

Якщо ви взяли кредит на купівлю бу авто, можете погасити його достроково. Якщо ви оформляєте кредит у Приватбанкуто отримаєте набагато більше шансів на його схвалення, також на мінімальний відсоток. Приватбанк має багато гарантій, і до терміну повного погашення позики клієнтом власником транспортного засобу є банк. Усі автомобілі мають страховку, 100% гарантію технічного обслуговування.

Спирайтеся на головне при виборі авто в розстрочку

Перед купівлею автомобіля в кредит у Харкові, вам необхідно зрозуміти, що відіграє головну роль: щомісячні платежі за позикою, сума початкового внеску, оперативність оформлення або кількість необхідних документів? Приватбанк не вимагає довідки про доходи, оформлення займає всього день, а як пакет документів знадобиться тільки паспорт. Фахівці банку, спираючись на ваш бюджет і вимоги, допоможуть вибрати ідеальний варіант серед мільйонних пропозицій. Адже одному буде вкрай складно це зробити. Якщо ви купуєте вживаний автомобіль у Приватбанку, ніхто з вашого оточення не помітить, що це вживаний, оскільки всі машини перебувають в ідеальному стані, без дефектів, поломок, з пройденим технічним оглядом. Тепер купувати б/в авто в розстрочку - це модно, надійно і довговічно.

UK