Lexus (Лексус) у кредит

Продаж Lexus (Лексус) у розстрочку

Тут Ви можете купити Lexus в кредит або за готівку. Компанія Лексус хоч поки ще молода, але вже зуміла завоювати любов і довіру більшості автовласників. Автомобілі цього бренду протягом ось уже багатьох років користуються величезним попитом навіть незалежно від того, що ціна їх гранично висока. Лексус належить до підрозділу японської корпорації Toyota і займається виробництвом престижних розкішних автомобілів для людей, які цінують комфорт і люблять отримувати справжню насолоду від водіння. Відносяться ці авто до преміум-класу і спочатку вони розраховувалися на продаж на території США, але вже сьогодні купити Lexus можна більш ніж у сімдесяти країнах.

Зрозуміло, компанія не стоїть на досягнутому, а продовжує стрімко і наполегливо розвиватися, і в планах на майбутнє в неї заплановано поповнення лінійки власних двигунів: дизельних - для європейського ринку та гібридних - для продажу на американському ринку.

Історія Lexus

Спочатку компанія називалася Alexis. Саме таку назву було обрано в 1986 році серед безлічі запропонованих варіантів. Але трохи пізніше компанію було вирішено перейменувати на Лексус, оскільки ця назва викликає асоціації з технологічністю і розкішшю.

У січні 1988 року відбулася презентація цього бренду в Сполучених Штатах. Саме з цього року почалася офіційна історія компанії. І ось уже через рік у продаж надійшли дві моделі від Lexus: LS400 і ES250. У 1990 році у Великій Британії, США та Канаді було розпродано понад 63 000 авто. І це не межа. Їхня лінійка поповнювалася новими цікавими моделями, як у плані дизайну, так і в технічному плані. І ось уже в 1992 році корпорації Лексус вдалося обігнати конкурентів у цьому ж сегменті від корпорацій БМВ і Мерседес. Тоді ж тільки в США було куплено близько 93 000 машин.

У 1993 році зійшла з конвеєра новинка GS300, а в 1996 з'явився LX - перший люксовий позашляховик, за основу якого було взято Toyota Land Cruiser вісімдесятої серії. У 1999 році Лексус поповнила модельний ряд новинкою IS200, яка незабаром доступна стала як на Американському ринку, так і Європейському.

Наразі існує на ринку шість сімейств автомобілів цього бренду, і з 2000 року вони стали доступні офіційно на територіях України та Росії, де здійснюється продаж Lexus бв, та моделей нового покоління, серед яких представлено гібридні моделі та навіть ексклюзивні для найвимогливіших покупців.

UK