Iveco (Івеко) в кредит

Марки автомобілів Iveco працюють на автомобільному ринку вже 40 років. Фірма утворилася шляхом злиття німецького машинобудівного заводу KND з італійською компанією FIAT та її дочірнім французьким підприємством Unic. Основним напрямком у виробництві було вирішено залишити звичне для німців виготовлення пожежних машин і великовантажних будівельних гігантів.

Перша марка автомобілів власного виробництва вийшла тільки в 1978 році і отримала назву IVECO Daily. Основною перевагою серії стала невелика вага транспортного засобу. Маневрена вантажівка одразу здобула широку популярність, а її приємний дизайн запам'ятався покупцям.
У наступні роки до компанії приєдналися й інші держави, але лінія виробництва так і залишилася спрямованою на вантажівки. Донині в усьому світі будівельники і пожежники віддають належне якості автомобілів Івеко. А титул "Вантажівка Року" тільки доводить силу і міць продукції, що випускається.

Основні напрямки, які концерн випускає на даний момент:

  • вантажівки з хорошою прохідністю у важких дорожніх обставинах;
  • промислові та транспортні двигуни;
  • пожежні автомобілі;
  • транспортні засоби для перевезення пасажирів і спеціального призначення.

У офіційного дилера можна купити Iveco по акції та отримати повне сервісне обслуговування. Компанія надає широкий вибір запчастин, які можна замовити в режимі онлайн, і вже наступного дня замовлення буде відправлено в будь-яку точку України.

Модельний ряд представлений дорожньою та позашляховою гамою, мікроавтобусами, середньотоннажними та великотоннажними автомобілями, транспортними засобами на альтернативному паливі. Усі машини забезпечують комфортне, безпечне та економічне пересування.

Для індивідуальних підприємців розроблено спеціальну кредитну пропозицію, за допомогою якої можна придбати автомобіль з розстрочкою до 5 років. Щодо фізичних осіб така програма дає можливість погасити повну вартість транспорту протягом 6 місяців.

Крім офіційного представника компанії, ще існує продаж Iveco бу на різних автомобільних ринках країни. Середня ціна мікроавтобуса IVECO Daily з пробігом становить 3 тисячі євро, а самоскид обійдеться вже в 4 тисячі. Звісно, все залежить від стану транспортного засобу та його вагової категорії.

UK