Volvo (Вольво) в кредит

Авто в розділі: 2 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160259779 Volvo S60, 2013г.
Volvo S60 2013р. у розстрочку
397 000 грн.
10 900 грн./міс.
Місто: Івано-Франківськ
Кузов: Седан
Двигун: 2.5 Газ/бензин
Коробка: Типтронік
Привід:
Пробіг: 220000
№: 160234193 Volvo V50, 2009г.
Volvo V50 2009р. у розстрочку
261 000 грн.
6 500 грн./міс.
Місто: Суми
Кузов: Універсал
Двигун: 1.6 ДТ
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 229000
Сторінки:

      1    

Тут ви можете вибрати і купити Volvo в кредит або за готівку. Відлік своєї історії іменита шведська компанія "Вольво" почала ще в далекому 1927 році. Основним напрямком діяльності концерну є автомобілебудування. Фірма посідає провідні місця серед постачальників автобусів, великовантажної техніки, будівельного обладнання та рухових систем для морських і океанських суден, а також компонентів для космічної техніки. До 1999 року корпорація виробляла і легкові автомобілі, але продала своє виробництво. Сьогодні правами на торгову марку Volvo володіє китайська корпорація Zhejiang Geely Automobile спільно з концерном Volvo. За довгу історію компанії було створено безліч вдалих моделей як легкових, так і вантажних автомобілів, які користуються заслуженою любов'ю у споживачів у багатьох країнах.

Слово volvo в дослівному перекладі з латинської означає - "кручуся" або "обертаюся". Довгий час воно було гаслом компанії. Керівництво компанії чудово вміє "крутитися" - недарма автомашини "Вольво" їздять дорогами всіх країн світу.

Модельний ряд автомобілів "Вольво" в Україні

На автомобільному ринку України продукція концерну представлена дуже широко. В Україні в будь-якому великому місті можна купити Volvo як у офіційного дилера, так і на вторинному ринку автомобілів з пробігом.

В автосалонах експонуються останні моделі легкових автомобілів концерну: XC60, XC70, S60, S80, V40 і навіть новітній XC90. Вантажні автомобілі представлені моделями: FL, FE, FM, FH і FMX. Кожен з них виконаний з воістину шведською працьовитістю, старанням і любов'ю.

Володіючи елегантним дизайном, найсучаснішою електронною начинкою і солідними системами безпеки - ці автомобілі не раз визнавали найзручнішими та найбезпечнішими у світі. Рівню комфорту водія і пасажирів у корпорації завжди надавали найбільшого значення незалежно від класу автомобіля.

Кожен з автомобілів "Вольво" обладнаний системами кондиціонування і шумозаглушення, активної та пасивної безпеки. Усі сучасні автомобілі компанії відповідають найжорсткішим вимогам екології та можуть працювати в будь-яких погодних умовах.

Переваги кредитування

Хоча мережа Інтернет рясніє оголошеннями про продаж Вольво б/в, а в автосалонах блищать нікелем і хромом новенькі автомобілі, не всі покупці готові відразу ж викласти за них кругленьку суму. Саме для цих людей і розроблялася програма ПриватБанку з кредитування купівлі автомобілів.

Вона визнана однією з найкращих в Україні та надає широкі можливості для придбання як нових, так і авто з пробігом. Це справді гарний шанс придбати автомобіль своєї мрії вже сьогодні!

Залишити відповідь

UK