Subaru (Субару) в кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160253987 Subaru Forester, 2008г.
Subaru Forester 2008р. у розстрочку
350 000 грн.
8 700 грн./міс.
Місто: Дніпро
Кузов: Універсал
Двигун: 2.5 Бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 216000
Сторінки:

      1    

Продаж Subaru (Субару) в розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Subaru в кредит або за готівку. Японія є одним з провідних світових лідерів з виробництва висококласних і швидкісних автомобілів. Ці автомобілі є найбільш популярними та затребуваними на світовому автомобільному ринку. Існує чимало японських компаній, але найбільш привабливими та престижними завжди були автомобілі Subaru.

Це не дивно, тому що автомобілі цієї фірми мають такі переваги:

  • надійність збірки під час виробництва;
  • цікавий і унікальний дизайн;
  • великий вибір моделей;
  • зручне управління під час їзди.

Купити Subaru і сісти за кермо цієї прекрасної машини - мрія мільйонів. "Субару" - це японська компанія, яка займається виробництвом найкращих японських легкових і вантажних автомобілів. Завдяки своїм високотехнічним показникам і якісним характеристикам цей бренд найбільш впізнаваний у всьому світі.

Починаючи з 70-х років XX століття японська компанія налагодила виробництво практичних моделей цього бренду. Ці автомобілі з потужним двигуном могли з легкістю долати важкопрохідну місцевість, завдяки чому "Субару" змогла вийти на ринок США.

У 80-х саме ця компанія випустила новий компактний мікроавтобус, який вважався найкращим у Японії. Але найбільш вдалою моделлю стала Subaru Legacy - найкращий повнопривідний автомобіль того часу. Та й зараз можна зустріти на вулицях це авто, що доводить надійність конструкції та механізмів цього бренду.

У 90-х моделі Legacy та Impreza стають найкращими ралійними автомобілями. У 2000 році японська компанія почала щільно співпрацювати з GMK і Suzuki Motor Corporation, продовжуючи випускати нові та вдосконалені моделі.

Сьогодні можна зустріти чимало автівок цього бренду: Forester, Outback, XV та BRZ. Машини, які підкорюють своєю потужністю та витонченим дизайном. Але насамперед "Субару" - це якісні машини, які зможуть бути на ходу не один десяток років. Ось чому сьогодні багато охочих придбати вживані авто цієї марки. Продаж Subaru бу - це нова тенденція на автомобільному ринку. Якість цих висококласних машин перевірена часом, всі механізми працюють ідеально, незважаючи на тривалий термін експлуатації. Всі перераховані моделі, незважаючи на час, зберегли свої якісні характеристики, тому ви можете і далі жваво їздити дорогами нашої країни. Вибравши цю марку, ви зробите правильний вибір.

UK