Infiniti (Інфініті) в кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160225036 Infiniti G, 2011г.
Infiniti G 2011р. у розстрочку
415 000 грн.
10 100 грн./міс.
Місто: Житомир
Кузов: Седан
Двигун: 2.5 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 266000
Сторінки:

      1    

Тут ви можете вибрати і купити Infiniti в кредит. Під брендом Infiniti на світовому ринку продається продукція однієї з найстаріших в Японії компаній - "Ніссан". За двадцять років існування бренду всі звикли, що вироби цієї марки відповідають найвишуканішому смаку і вражають своєю розкішшю і стилем. Знак бренду - овал із вершиною трикутника всередині - символізує прагнення до інновацій та постійного руху вперед. Ці постулати закладені у філософії створення автомобілів "Інфініті". Спільним у всіх моделях цього бренду є те, що всі вони побудовані на одній платформі - "Ніссана FM". Єдиним винятком стала модель QX56, створена на базі "Ніссан F-Alpha".

"Інфініті" на дорогах України

Свою тріумфальну ходу дорогами України автомобілі цього бренду почали в 2007 році. З цього часу в офіційних дилерів стала доступною вся лінійка кросоверів і позашляховиків, а також седанів і купе.

Купити "Інфініті" - це ціла процедура. Покупцеві належить вибрати не тільки колір автомобіля та інтер'єру салону, а й масу додаткового обладнання та інших опцій, що полегшують водіння і прямо говорять про статус свого власника. Спеціально розроблений сайт компанії дає потенційному покупцеві найповнішу інформацію про обрану модель і дозволяє самому скласти конфігурацію бажаного автомобіля.

Сьогодні дилери пропонують увазі потенційних клієнтів такі моделі:

  1. Позашляховики та кросовери - QX50, QX60, QX70, QX80.
  2. Седани і купе - Q50, Q60, Q.

У цих розкішних автомобілях випуску 2014-2015 років зібрані воєдино всі технічні новинки та вдосконалення від інженерів і дизайнерів провідного відділу корпорації "Ніссан" - Horizon Task Force - творців бренду Infiniti.

Ода досконалості

Прагнення до безпеки і комфорту доведене до досконалості у всіх автомобілях цього бренду. У них встановлено всілякі системи безпеки і контролю руху, а також датчики паркування та інші удосконалення, що дають змогу почуватися зручно і безпечно і водієві, і пасажирам автомобіля.

Купівля нових, як і продаж Infiniti б/в, зазвичай здійснюється в авторизованих сервісних центрах компанії, де майбутній власник може протестувати роботу всіх систем і навіть влаштувати тест-драйв вподобаної моделі. Авторизовані дилери часто співпрацюють з банками, які надають покупцям вигідні програми купівлі в кредит або лізинг.

UK