SsangYong (Санг Енг) у кредит

Продаж нових і б/в авто SsangYong (Санг Енг) в кредит

Тут ви можете купити SsangYong в кредит. Поряд з відомими європейськими та американськими брендами на автомобільному ринку України представлені товари азіатських виробників. Японські та корейські компанії активно просувають свої автомобілі, пропонуючи відмінну якість за цілком прийнятну ціну. Одним із флагманів ринку в своєму ціновому сегменті визнана корейська автомобільна корпорація "Санг Йонг". Назва компанії в дослівному перекладі з корейської означає: "два дракони". За існуючою в Кореї легендою вони приносять щастя і процвітання, а також прихильність Небес всьому, до чого торкаються. Можливо, тому, а можливо завдяки якості та доступній ціновій політиці, автомобілі цієї марки завоювали величезну популярність у автолюбителів України.

Які моделі SsangYong можна купити в Україні

В Україну офіційно поставляються чотири моделі цього відомого корейського виробника: Korando, Kyron, New Actyon Sports і Rexton. Кожна з моделей представлена в різних модифікаціях і варіантах. Купити будь-яку з моделей "Санг Енг" найкраще в офіційних представництвах компанії, які є у всіх великих містах країни.

Найбільшою популярністю користується рамний позашляховик Rexton W. Уже в базовій комплектації він оснащений такими опціями, як: ABS, EBD, сигналізація, круїз-контроль, гідропідсилювач керма, кондиціонер, CD з керуванням на кермі, а також підігрів сидінь та іншими приємними дрібницями. Легкосплавні литі диски також входять до базової комплектації цього автомобіля.

Корпорація SsangYong довгий час співпрацювала з німецькою компанією "Мерседес", що, без сумніву, позначилося на дизайні та якості продукції. Зберігаючи традиції компанії, а також активно працюючи над дизайном і двигунами, корейці домоглися вражаючих результатів за короткі терміни. Їхні автомобілі продаються в більш ніж ста країнах світу.
Купуємо вигідно

У зв'язку з нинішніми політичними та економічними складнощами, на Україні автомобільний ринок істотно скоротився. Однак існує можливість придбання автомобілів марки "Санг Йонг" за допомогою кредитних програм ПриватБанку.

Продаж як нових SsangYong, так і б/в зазвичай здійснюється через мережу інтернет або в офіційних представництвах компанії. У цьому і в низці інших випадків ПриватБанк надає допомогу в кредитуванні покупки. Вигідні умови, мінімальний пакет документів, а також швидкість ухвалення рішення про надання кредиту - це відмінні риси ПриватБанку.

Скориставшись допомогою банку, ви станете щасливим володарем автомобіля, і хтозна, можливо, "два дракони" принесуть благословення Небес у ваш дім.

UK