Lifan (Ліфан) у кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160246646 Lifan Lf250-b, 0.2 Бензин, 2014р.
Lifan Lf250-b 2014р. у розстрочку
99 000 грн.
2 500 грн./міс.
Місто: Полтава
Кузов: Седан
Двигун.: 0.2 Бензин
Коробка: Автомат
Привід:
Пробіг: 287000
Сторінки:

      1    

Продаж Lifan (Ліфан) у розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Lifan (Ліфан) в кредит або за готівку. На сьогоднішній день корпорація "Ліфан" відома майже у всіх куточках земної кулі. У перекладі назва цього бренду означає "той, що йде на всіх вітрилах". Вона була заснована в 1992 році підприємцем Й. Мінгшаном і розташована в штаб-квартирі в Чунціні. Спеціалізація компанії вже на початковому етапі роботи була чітко позначена. На початку дев'яностих років вони спеціалізувалися на випуску мотоциклів, двигунів, вантажних машин і автобусів. Але вже до кінця 1990 років виробнича потужність компанії збільшилася в кілька разів, і продукція виготовлялася на десяти заводах.

У 2000 році головний завод було модернізовано. Також він був доповнений спеціальним обладнанням для виробництва легкових машин. Завдяки таким нововведенням на виробництві значно покращилися як якість продукції, так і умови праці персоналу. Завод було доповнено власною фарбувальною лінією закритого типу, чотирма складальними цехами, два з яких автоматизовані, та двома пакувальними лініями. Загальна площа заводу становить шість гектарів. Штат робітників сягає близько 10 тисяч осіб.

У 2005 році компанія почала розробку легкових авто, першим з яких став "Ліфан 520". Створювалася ця модель двома відомими японськими автовиробниками - це Lifan і Mazda. У 2006 році модель експортувалася в Казахстан, Мексику, Францію, США та Україну. При цьому варто зазначити, що варіант для експорту отримав іншу назву - Lifan Breeze, але від оригіналу нічим не відрізнявся. На російському ринку купити Lifan стало можливим лише в 2007 році. Новинка була модифікована спеціально під російський ринок, а саме, змінився дизайн, покращилися експлуатаційні характеристики, а найголовніше, збільшився дорожній просвіт з 15 до 18 см.

У 2008 році було вирішено створити спільне підприємство з виробником позашляховиків Derways, який займався складанням оновленої моделі "Ліфан Бриз" у Черкеську. За рік на заводі виходило з конвеєра близько 50 тисяч авто. Головна перевага автомобілів цього бренду полягає в прийнятній вартості, також здійснюється продаж Lifan бу моделей більш раннього року випуску.

У 2009 році закінчилося будівництво ще кількох заводів, їх загальна кількість досягла 14. І це не межа. Наразі будуються ще два заводи для виробництва легкових машин. А чим нас ще порадує автовиробник - час покаже.

UK