Daf (Даф) у кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    №: 160249561 Daf Xf 105.410, 2012г.

Daf Xf 105.410 2012р. у розстрочку

385 000 грн.
9 600 грн./міс.

Місто: Рівне
Кузов:
Двиг.: 2 ДТ
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 250000

Сторінки:

      1    Продаж Daf (Даф) у розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Daf в кредит або за готівку. Багато автолюбителів при згадці марки DAF уявляють перед собою великовантажний автомобіль, проте були в славній історії голландської фірми і легкові автомобілі. Вони не були настільки популярні, тому у зв'язку з важким економічним становищем, компанія в 1975 році продала підрозділ з виробництва легкових автомобілів компанії Volvo. Слоган компанії звучить, як ведений якістю, і це дійсно так. З кожним роком якість вантажівок, що випускаються під маркою ДАФ, тільки поліпшується. Логотип компанії складається з трьох великих літер D, A і F.

Головний складальний цех і головний офіс фірми знаходиться в Ейндховені, але існують ще дочірні підприємства, що випускають вантажівки марки DAF у Великій Британії та Бельгії. ДАФ - одна з передових фірм з виробництва великовантажних автомобілів. Приблизно кожен п'ятий автомобіль, що тягне за собою фургон, вироблений фірмою ДАФ. Велику популярність мають не тільки автофургони і тягачі до них, а й багатотонні вантажівки, яких колесить безліч дорогами нашої країни.

Не можна сказати, що модельний ряд фірми занадто широкий, проте моделі DAFXF, CF і LF вельми впізнавані на дорогах країни. Незмінна форма решітки радіатора і розкосі фари - візитна картка автофургонів від фірми ДАФ. Купивши автомобіль цієї марки, ви придбаєте не тільки якісний і перевірений засіб для перевезення вантажів, а й зможете насолоджуватися комфортом під час тривалих поїздок не гірше, ніж у легковому автомобілі. Зсередини салон напханий електронікою, яка допомагає водієві стежити за дорогою і комфортно почуватися всередині кабіни. Автомобіль оснащений надійною підвіскою, яка стійка до експлуатації вітчизняними дорогами.

Як усім відомо, яка б не була надійна машина, рано чи пізно настає час, коли в ній щось ламається. Одразу ж виникає питання - де купити запасну частину? У випадку з нідерландським виробником не варто турбуватися і витрачати дорогоцінний час на тривалі пошуки вузлів і агрегатів, які вас цікавлять. Широка дилерська мережа покриває безліч міст у різних країнах.

Підбивши підсумок, хочеться сказати, що купивши автомобіль ДАФ за прийнятною ціною, ви не пошкодуєте про витрачені кошти, проте в житті бувають різні ситуації, і не виключений варіант з продажем автомобіля. У цьому випадку ви можете також звернутися до нашого сайту, і ми вам допоможемо.

UK