Geely (Джилі) в кредит

Авто в розділі: 1 шт. (1 сторінка)
Сторінки:

      1    

№: 160248943 Geely Emgrand 7, 2013г.
Geely Emgrand 7 2013р. у розстрочку
172 000 грн.
5 300 грн./міс.
Місто: Суми
Кузов: Седан
Двигун: 1.8 Газ/бензин
Коробка: Механіка
Привід:
Пробіг: 193000
Сторінки:

      1    

Продаж Geely (Джилі) в розстрочку

Тут ви можете вибрати і купити Geely в кредит або за готівку. На сьогоднішній день китайський автопром успішно налагодив виробництво найбільш затребуваних легкових автомобілів. Останні інноваційні технології, що застосовуються в автомобілебудуванні, дозволили китайським машинам вийти на світовий ринок і на рівних конкурувати з відомими автомобільними брендами. Однією з популярних марок китайських машин є бренд Geely. Цей автомобіль представлений кількома моделями, які змогли впевнено закріпити свої позиції серед надійних і практичних автомобілів. І це не дивно, адже купити Geely - означає придбати відмінний автомобіль нового покоління за відносно низькою ціною. Ці автомобілі мають такі переваги.

  1. Відмінна шумоізоляція. Ця марка вважається однією з найтихіших сучасних машин. Ізоляція виконана так, що на великих швидкостях шуму практично не чути.
  2. Економічність. Всі моделі Джилі є автомобілями з економною витратою пального, а з огляду на нинішні високі ціни на бензин, це є суттєвою особливістю цієї машини.
  3. Цікавий дизайн і комфорт. Усі моделі Geely мають оригінальний зовнішній вигляд, тому відмінно підходять як молодим водіям, так і зрілим автолюбителям. А якість салону дозволяє повною мірою насолодитися всіма принадами комфортної їзди. Водійське і переднє сидіння вкриті м'якими і зручними чохлами, також вони мають підігрів і досить добре відкидаються назад, що робить пересування на цьому автомобілі приємною подорожжю. Також моделі цієї марки мають досить місткий багажний відсік, що дає змогу в разі потреби перевезти солідний багаж.

Слід також зазначити, що всі моделі Джилі - це якісні автомобілі, укомплектовані сучасною електронікою. Це вбудований кондиціонер, системи двірників, електропакети та багато іншого обладнання, що робить це авто бездоганною машиною. Навіть після закінчення певної кількості часу, авто не втрачає своїх високих технічних показників і можливостей, тому продаж Geely б/в дозволяє більшості людей особисто переконатися в надійності цієї марки.

Geely по праву вважаються одними з висококласних, стильних і багатофункціональних автомобілів за доступною ціною. Справжні цінителі добротних автомобілів гідно оцінять всі сильні сторони цього китайського бренду.

UK