MAN (МАН) в кредит

Тут ви можете купити MAN в кредит або за готівку. Компанія "МАН" є однією з найстаріших автомобілебудівних фірм Німеччини. Її історія почалася в далекому 1758 році, а перший вантажний автомобіль зійшов з конвеєра в 1915. У довгому ряді продуктів під маркою "МАН" є велика кількість з гордим титулом - найперший. Саме в стінах фабрики "МАН" у Нюрнберзі вперше було створено дизельний автомобіль із прямим уприскуванням палива. Прообраз знаменитого танка "Пантера" - теж заслуга інженерів фірми. Можна довго перераховувати досягнення німецьких інженерів та їхні дітища під маркою "МАН", однак варто згадати про те, що концерн випускає не тільки вантажні автомобілі, автобуси і трамваї, а й цілу гаму корабельних і дизельних двигунів, а також турбін різного призначення.

Автомобілі МАН в Україні

Корпорація MAN посідає третє місце в Європі з виробництва та продажу великовантажної техніки й автобусів. Вражаючий модельний ряд продукції компанії представлений в дилерських центрах в Україні. Купити МАN найкраще у офіційного дилера компанії або на спеціалізованому сайті виробника в мережі Інтернет. У цьому випадку зберігаються всі гарантійні зобов'язання, а також проводиться супровідний післягарантійний сервіс і ремонт.

МАНи популярні не тільки у водіїв, а й у керівників підприємств. Ці надійні тягачі, вантажівки та автобуси неодноразово посідали провідні місця на всесвітніх виставках у найпрестижніших номінаціях. Уся продукція концерну відповідає жорстким європейським критеріям якості та екологічності. Вона сертифікована в Україні та лідирує у своєму ціновому сегменті.

За поєднанням: ціна/якість - продукція компанії "МАН" є безперечним фаворитом у споживачів серед аналогічних зразків інших іменитих європейських марок. Найбільш поширеними формами купівлі автомобільної продукції від компанії "МАН" є лізинг і кредитування.

Кредитування від ПриватБанку

Продаж автомобілів МАН б/в і нових здійснюється офіційним дилером по всій території країни. Однак небагато покупців мають достатньо коштів, щоб придбати десяток одиниць такої дорогої техніки.

У цьому випадку на допомогу споживачам приходять фахівці ПриватБанку. Вони в найкоротші терміни розглядають заявку на кредит, оперативно ухвалюють рішення про його виділення за прийнятною обліковою ставкою і навіть допоможуть з оформленням документів на автомобіль у дозвільних органах.

Крім того, ПриватБанк пропонує купити МАН з майданчиків банку. Це або авто з пробігом, або конфіскована техніка, виставлена на продаж за борги. У цьому випадку - ціни значно знижені. Не пропустіть такий шанс!

UK