Як обрати автосалон?

Більшість людей знає, що найякісніші автомобілі продаються в салонах дилерських мереж виробників. Але в даний час, таких салонів існує велика кількість і не завжди можна бути впевненим у діловій охайності того чи іншого дилера, тому вибір місця, де буде куплена нова машина, стає не менш важливим і відповідальним, ніж вибір самої машини.

Найпростіше для вибору використовувати досвід друзів і знайомих, які давно володіють особистим транспортом і не раз користувалися послугами сервісів. Але буває і так, що серед усіх приятелів, які мають автомобіль, не виявиться нікого, хто купував машину, звертаючись до автосалонів, а брали їх на авторинку, через приватні оголошення або приганяли з іншого міста чи навіть країни. У цьому випадку доведеться зібрати всю інформацію самостійно, за допомогою інтернету, наприклад, на сайті AUTO.RIA.COM.

В інтернеті можна знайти безліч порад щодо вибору автомобіля, як уникнути купівлі машини з браком, розпізнати відновлену після ДТП машину, яку видають за нову, а також дізнатися, які автосалони є в місті, дізнатися думку покупців. Такій інформації можна довіряти сміливо, адже на відміну від офіційних сайтів дилерів, вона розміщується не з рекламною метою. Прочитавши якомога більше думок про конкретного дилера або мережу, можна зробити нехай і загальний, але загалом правильний висновок про те, що являють собою, наприклад, автосалони Mitsubishi саме у вашому місті та чи можна їм довіряти. Визначившись із місцем купівлі, можна вирушати за вибором конкретного автомобіля.

Але не варто сліпо довіряти офіційним салонам і купувати автомобіль так, як купували б у давнього і хорошого друга. Потрібно уважно вивчити всі документи, включно з технічними характеристиками обраної моделі, а також оглянути машину на предмет дефектів. Найкраще це робити разом з людиною, яка давно вже за кермом і розбирається в дрібних нюансах пошкоджень кузова або автоелектрики. Може виявитися так, що під час попередніх оглядів або пробних поїздок могло бути пошкоджено, наприклад, ЛФП і якщо купити машину з дефектом, то усувати його доведеться вже власним коштом.

І лише ретельно все оглянувши та вивчивши документи, в яких міститься інформація про сервісне обслуговування та гарантії продавця, можна переходити до підписання акта передачі та приймання автомобіля, після чого він повністю стає вашою власністю.

UK