Що повинен возити із собою кожен автомобіліст

Кожна поїздка за кермом - справа відповідальна й уважна, що вимагає від водія концентрації та підготовки. Випадки на дорозі бувають абсолютно різними: від неприємних ДТП до більш радісних подій на кшталт імпровізованого пікніка. Про те, чим слід обзавестися кожному автолюбителю, щоб пересуватися щодня з комфортом, розповідаємо в статті.

ТОП-10 головних речей для водія

Стануть у пригоді такі предмети:

  1. Автомобільний інвертор. Компактний перетворювач перетворює енергію від автомобільного акумулятора в струм побутового призначення. За допомогою інвертора можна зарядити в дорозі мобільний телефон, планшет, навігатор або навіть міні-бар з напоями та продуктами.
  2. Вогнегасник. Необхідність возити з собою прилад для боротьби з пожежами прописана в правилах дорожнього руху України. Не варто нехтувати вогнегасником: він нерідко рятував життя пасажирам і водіям в екстремальних ситуаціях.
  3. Автомобільний компресор. Пристрій для підкачки шин особливо актуальний для тих, хто подорожує на великі дистанції і може проколоти колесо в несподіваний момент далеко від СТО. Сучасні автомобільні компресори легкі, недорогі і займають мінімум місця в багажнику.
  4. Аптечка. До базових ліків належать жарознижувальні, антигістамінні, протиопікові, а також бинти і кровоспинні джгути. Доповнити аптечку можна на свій розсуд, залежно від стану здоров'я.
  5. Автомобільна косметика. Різноманітні м'які ганчірки та губки, поліролі та омивачі - не розкіш, а необхідність для збереження презентабельного вигляду машини та комфортної їзди навіть за рясних опадів або морозів.
  6. Запасне колесо. "Запаска" незамінна, якщо пошкоджене колесо не підлягає відновленню, що особливо часто трапляється в місцях з путівцями або їх повною відсутністю. Більшість сучасних машин оснащено спеціальним місцем для колеса під багажником, що дуже зручно.
  7. Буксирувальний трос. Міцний канат з металевими фіксаторами допомагає дістати автомобіль з кювету або дістатися до місця призначення з розрядженим акумулятором чи порожнім паливним баком. Головне - знайти помічника на дорозі, який погодиться зчепити автівки та досягти потрібного пункту.
  8. Запас провізії. Невелика коробка із сухофруктами, горіхами, швидкорозчинними сніданками та іншою їжею тривалого зберігання стане в пригоді навіть у повсякденності - наприклад, тому, хто застряг у заторі. Важливо покласти в набір питну негазовану воду.
  9. Документи в паперовому вигляді. Хоча в нашій країні активно використовується "Дія", багато представників Національної поліції все одно просять водіїв пред'являти оригінали документів, включно з техпаспортом і страховкою на автомобіль.
  10. Зарядно-пусковий пристрій. За допомогою ЗПУ можна реанімувати розряджений акумулятор або завести машину на сильному морозі, коли рухи стартером безсилі.

Бажаємо вдалих поїздок!

UK