Тут можна вибрати і купити Камаз в кредит або за готівку.Публічне акціонерне товариство "КАМАЗ" було засновано в 1969 році в СРСР. Основним напрямком діяльності цього підприємства було виробництво великовантажної техніки. У той час Радянський Союз відчував її катастрофічну нестачу. Назвати це підприємство суто радянським дітищем буде неправильним, оскільки в його будівництві та оснащенні брали участь понад сімсот фірм із країн Європи, а також Сполучених Штатів Америки, Канади та Японії. Перший автомобіль зійшов з конвеєра радянського авто гіганта в 1976 році - через сім років від початку будівництва заводу. Левова частка випущених вантажівок залишалася в країні для власних потреб, і лише мала частина експортувалася в країни Східної Європи. У 1987 році завод налагодив експериментальне виробництво малолітражних автомобілів "Ока", які були з ентузіазмом зустрінуті вітчизняними автолюбителями.
Лінійка автомобілів "КАМАЗ" в Україні
Популярність техніки "КАМАЗ" в Україні склалася історично. За часів Радянського Союзу з вантажівок можна було купити "КАМАЗ" або "ЗІЛ" - іншої альтернативи просто не було. Сьогодні на українському авторинку продукція ПАТ "КАМАЗ" займає свою стійку нішу. Це тягачі та самоскиди, будівельна та спеціальна техніка, а також двигуни і запасні частини до зразків, що випускалися раніше.
Велика кількість вантажівок цієї марки перебувають на балансі Збройних Сил України. Вони зарекомендували себе як надійні машини для перевезення людей і техніки в умовах бездоріжжя та складних погодних умов.
Малютку "Оку" зустріти на сучасних українських дорогах практично нереально. Через низьку якість складання і комплектуючих до наших днів дожило дуже мало цих машин. Сервісні центи "КАМАЗ" можна знайти в багатьох великих містах країни. Переважно вони займаються продажем "KAMAZ" б/в, а також спеціальної техніки і запасних частин.
Чи вигідно купувати "КАМАЗ" сьогодні
У світлі сучасних політичних та економічних відносин України і Російської Федерації багато традиційних покупців великовантажної, спеціальної та сільськогосподарської техніки переглядають свої відносини з давніми партнерами. Українці вважають за краще купувати хоча і дорожчу, але більш якісну техніку від виробників із Західної Європи.