Як витрачати економно: пропозиції банку "Кліринговий дім"

Знайти надійний банк складно. Завжди постає питання, чи будуть заощадження в безпеці, чи не "з'їсть" інфляція зароблені грошові кошти. Банк "Кліринговий дім" стабільно працює в Україні з 1996 року, є постійним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та працює з благодійним фондом "Мама плюс Я". Займається страхуванням бізнесу та нерухомості, спеціалізується на роботі з корпоративним бізнесом і обслуговуванні великих приватних рахунків. Увійшов до першої п'ятірки найнадійніших роздрібних банків України за рейтингами 2021 року.

Перелік послуг

У банку "Кліринговий дім" для приватних клієнтів надаються послуги:

 • відкриття карткових рахунків за різними пакетами послуг "Вільний", "єВідновлення", Приватний Classic, Приватний Gold;
 • депозити в гривнях і валюті, а також накопичувальний рахунок;
 • мультвалютні рахунки - Економний SL та Преміальний SL;
 • страхування та оренда комірки;
 • обмінні валютні операції.

Оформлення послуг ведеться згідно з обраним пакетом. Для корпоративних клієнтів перелік послуг набагато ширший, включаючи зарплатну програму та інкасацію грошей.

Що таке накопичувальний рахунок

Зберігати грошові кошти можливо двома різними способами:

 • відкрити депозит, де гроші зберігаються під фіксованими відсотковими ставками;
 • відкрити накопичувальний рахунок, що дає можливість зберігати гроші та накопичувати відсотки.

Відсоткова ставка депозитів незмінна і виплачується тільки після закінчення угоди, при достроковому розірванні відсотки згорають. Відкритий накопичувальний рахунок дозволяє отримувати відсотки навіть при достроковому знятті коштів. Відсотки змінює банк в односторонньому порядку, згідно з умовами договору. Найбільша перевага такого рахунку:

 • можливість поповнювати рахунок, коли є можливість (навіть щодня);
 • знімати гроші за потреби, не чекаючи закінчення місяця.

Цей рахунок підійде для клієнтів, які хочуть накопичити відповідну суму грошей на купівлю якоїсь досить дорогої побутової техніки, меблів, авто і не втратити на інфляції. Оптимальний для клієнтів, які бажають зібрати солідну суму і відкрити депозитний вклад, або тим клієнтам, які хочуть отримати якийсь додатковий дохід.

Умови відкриття накопичувального рахунку

Для реєстрації приватного рахунку потрібні особисті документи: паспорт і податковий номер. Можна відкрити в національній валюті, доларах і євро. Рахунок активується автоматично після зарахування коштів із зарплатної картки. Суму поповнення визначає виключно клієнт. У кінці кожного місяця на всю суму нараховуються відсотки. Ставка залежить від пакета послуги і становить до 5% річних.

Треба звернути увагу:

 • На зміни відсоткової ставки при активності з цією карткою. Як змінюється процентна ставка після покупки з цією карткою.
 • Чи є обмеження за підвищеною ставкою.
 • Як нараховуються відсотки - в кінці місяця чи щодня.

Відкриття рахунків можливе через онлайн-сервіс або мобільний додаток MyBank365. Банк "Кліринговий дім" має служби підтримки у Facebook та Instagram.

UK