Як витрачати заощадливо: пропозиції банку «Кліринговий дім»

Знайти надійний банк складно. Завжди постає питання, чи будуть заощадження у безпеці, чи не «з’їсть» інфляція зароблені грошові кошти. Банк «Кліринговий дім» стабільно працює в Україні з 1996 року, є постійним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та працює з благодійним фондом «Мама плюс Я». Займається страхуванням бізнесу та нерухомості, спеціалізується на роботі з корпоративним бізнесом та обслуговуванні великих приватних рахунків. Увійшов у першу п’ятірку найбільш надійних роздрібних банків України по рейтингах 2021 року.

Перелік послуг

У банку «Кліринговий дім» для приватних клієнтів надаються послуги:

 • відкриття карткових рахунків за різними пакетами послуг «Вільний», «єВідновленя», Приватний Classic, Приватний Gold;
 • депозити у гривнях та валюті, а також накопичувальний рахунок;
 • мультвалютні рахунки – Економний SL та Преміальний SL;
 • страхування та оренда комірки;
 • обмінні валютні операції.

Оформлення послуг ведеться згідно з вибраним пакетом. Для корпоративних клієнтів перелік послуг набагато ширший, включаючи зарплатну програму та інкасацію грошей.

Що таке накопичувальний рахунок

Зберігати грошові кошти можливо двома різними способами:

 • відкрити депозит, де гроші зберігаються під фіксованими відсотковими ставками;
 • відкрити накопичувальний рахунок, що дає можливість зберігати гроші та накопичувати відсотки.

Відсоткова ставка депозитів незмінна і виплачується тільки по закінченню угоди, при достроковому розірванні відсотки згорають. Відкритий накопичувальний рахунок дозволяє отримувати відсотки навіть при достроковому знятті коштів. Відсотки змінює банк в односторонньому порядку, згідно з умовами договору. Найбільша перевага такого рахунку:

 • можливість поповнювати рахунок, коли є можливість (навіть кожен день);
 • знімати гроші за потреби, не чекаючи закінчення місяця.

Цей рахунок підійде для клієнтів, які хочуть накопичити відповідну суму грошей на купівлю якоїсь достатньо дорогої побутової техніки, меблів, авто та не втратити на інфляції. Оптимальний для клієнтів, охочих зібрати солідну суму і відкрити депозитний вклад, або тим клієнтам, які хочуть отримати якийсь додатковий дохід.

Умови відкриття накопичувального рахунку

Для реєстрації приватного рахунку потрібні особові документи: паспорт та податковий номер. Можна відкрити у національній валюті, доларах та євро. Рахунок активується автоматично після зарахування коштів з зарплатної картки. Суму поповнення визначає виключно клієнт. У кінці кожного місяця на всю суму нараховуються відсотки. Ставка залежить від пакета послуги і становить до 5% річних.

Треба звернути увагу:

 • На зміни відсоткової ставки при активності з цією карткою. Як змінюється відсоткова ставка після купівлі з цією карткою.
 • Чи є обмежування за підвищеною ставкою.
 • Як нараховуються відсотки – в кінці місяця чи щоденно.

Відкриття рахунків можливо через онлайн-сервіс або мобільний додаток MyBank365. Банк «Кліринговий дім» має служби підтримки у Facebook та Instagram.

RU_RU