Як краще отримати кредит, якщо у вас є карта Приватбанка?

Наявність банківської картки дає не лише можливість здійснювати безготівкові операції. Це також інструмент, який можна використовувати для отримання позики. Якщо ви берете кредит у банку, вам буде надано спеціальну кредитну картку з відповідною сумою на рахунку. Якщо у вас дебетова карта Приватбанка (пенсійна, для розрахунків, накопичувальна) її ви можете також використовувати як кредитну. Це можна зробити завдяки послугам онлайн-кредитування.

Які кредити можна оформити на банківську карту?

Онлайн-кредитування сьогодні представлене мікрокредитуванням. Мікропозика – це невеликий за сумою та обмежений за строком повернення кредит, який можна оформити онлайн. Головна особливість мікропозики – її доступність.

Якщо вам потрібна позика сумою до 30 тис. грн., рекомендуємо ресурс https://finx.com.ua/kredit-onlayn-na-kartu-privatbanka, де можна оформити онлайн кредит на картку Приватбанку без перевірки кредитної історії та без надання довідки про доходи.

Також можна замовити кредитну картку від самого Приватбанку. Але в такому випадку процедура оформлення буде довшою та прискіпливішою. І якщо у вас погана кредитна історія та/або ви працюєте без оформлення (офіційно безробітний), вас 100% чекає відмова.

Що саме потрібно зробити?

Процедура оформлення мікропозики є досить простою (особливо для досвідчених користувачів ПК та смартфону). Потрібно зайти на сайт кредитної компанії – там на головній сторінці має бути калькулятор. Необхідно ним скористатися (вибрати суму та кількість платежів).

Далі послідовність дій наступна:

  • зареєструватися на ресурсі (заповнити анкету, вказавши паспортні дані, свій ІПН та реквізити карти банка);
  • надіслати заявку на розгляд (сервіс працює в режимі автомат, тому це не займе багато часу).

Залишається дочекатися відповіді та отримати інформацію щодо подальших дій (зазвичай при позитивному рішенні гроші або одразу надходять позичальнику, або він їх отримує після підписання договору в офісі МФО).

Які умови для отримання мікропозики?

Оформити кредит на карту Приватбанка може будь-хто – пенсіонер (до певного віку), повнолітній студент, безробітний, домогосподарка тощо.

Умови надання мікропозики дуже лаконічні:

  • українське громадянство;
  • вік від 15 до 70 років;
  • відсутність судимостей;
  • наявність паспорта і ІПН.

Ну і звичайно, необхідно мати карту банка на руках. На банківську картку будуть зараховані кредитні кошти, які надійдуть одразу після підписання кредитного договору (онлайн або на папері, залежно від процедури).

RU_RU